Vše o nákupu

Musím se zaregistrovat, když chci objednat? Ne, nemusíte. Díky registraci si ale eshop zapamatuje Vaše doručovací adresy, telefon atd., nebudete jej tedy muset vyplňovat znovu.

Jaké možnosti platby mohu použít? Dobírku nebo platbu převodem. Dobírka je nejpoužívanější platební možnost. Objednané zboží zaplatíte až při jeho převzetí. Platba převodem znamená zaslání peněz prodejci z Vašeho bankovního účtu.

Jaké možnosti přepravy mohu použít? Můžete využít služeb doručení kurýrem DPD až domů na adresu (Česká republika nebo Slovensko). Dopravce DPD Vás po vyřízení objednávky u nás bude informovat SMSkou a emailem.

Jak dlouho trvá doručení? Objednávky odesíláme vždy v úterý a čtvrtek v daném týdnu. Objednávky přijaté od čtvrtku 14:00, pátku, soboty, neděle a pondělí se odesílají v úterý. Objednávky přijaté od pondělí 14:00, úterý, středy a čtvrtku ráno jsou odeslány ve čtvrtek. Používáme dopravce DPD se službou Private, což znamená, že Vám dopravce pošle sms, až zboží převezme a bude Vás kontaktovat, kdy zboží doručí. Zboží je po ČR doručováno druhý den od odeslání objednávky z našeho skladu. Na Slovensko trvá doručení většinou déle - většinou je doručováno do třetího dne od odeslání z našeho skladu.

Kolik stojí poštovné? Kurýr na adresu stojí 100 Kč při platbě předem, 120 Kč při platbě na dobírku. Kurýr na Slovensko stojí 200 Kč a lze využít pouze možnost platbu předem (převodem). 

Kde je oblečení [RAM]PAGE vyráběno? Veškeré oblečení je vyráběno přímo v České republice českými švadlenami s dlouholetou zkušeností. 

Jakou si mám vybrat velikost? U každého zboží jsou uvedeny rozměry v centimetrech. Změřte si prosím svůj oblíbený kus oblečení a dle toho odvoďte potřebnou velikost. Většina druhů oblečení má sportovní vypasovaný střih, takže doporučujeme volit spíše menší, než-li větší. Lépe Vám vyniknou těžce vydřené buchty a holkám se to líbí :-)